Oto Tamir Hizmeti

www.fordyedekparca.com üzerinden veya Akmanlar Oto şubelerinden yapacağınız yedek parça alışverişleriniz için Çatalca’da bulunan oto tamirhanemizde işçilik hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Uzman ekiplerimiz tarafından aracınızın şikâyetleri veya periyodik bakım talebiniz siz değerli müşterilerimiz tarafından dinlenir ardından bilgisayarlı arıza tespit cihazına bağlanıp, yedek parça değişimi gerekirse değiştirilir ve arıza giderilir.

Randevu için: 0212 783 60 90 veya 0536 473 92 41

 

Uygun Fiyat Garantisi

 Akmanlar Oto olarak güçlü stok ve çeşitli markaları bünyemizde bulundurmamızdan dolayı en uygun fiyat garantisini siz değerli müşterilerimize sunarız. Yılın belirli aylarında, özellikle yılsonu olmak üzere kampanyalı ürünlerimizden faydalanmak için ürünlerimize göz atabilirsiniz.

 

Hızlı Çözüm & 45 Yıllık Tecrübe

1976’dan günümüze uzanan başarı hikâyesinde siz değerli müşterilerimiz tarafından aldığımız geri dönüşler çerçevesinde hızlı çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı olmamızdır. İstekleriniz talep formu, whatsapp, mail veya telefon desteği ile en kısa sürede sonuçlandırılıp tarafınıza dönüş sağlanmaktadır.

 

Microcat Nedir?

Microcat: Elektronik parça kataloğudur. Microcat ile aradığınız yedek parçaya kolayca ulaşır ve zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Şase numarası ile parça sorgulamada ise %100 doğru sonuca ulaşılır. Eskiden olduğu gibi parçalar arasında kaybolmadan Microcat ile dilediğiniz parçaya hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz. Avustralya’nın Sydney kentinde merkezi bulunan Microcat Infomedia Ltd. şirketinin Türkiye distribütörü olarak 70’in üzerinde değerli iş ortaklarımıza bu hizmeti sunmaktayız.

Detaylar için: www.fordmicrocat.com veya 0212 530 02 50

Main Menu