AKMANLAR OTO

Firmamız 1976 senesinde Ford Motor Ticaret adı altında İstanbul Aksaray’da kurulmuş olup 1983 senesinde Akmanlar Oto Ltd. Şti. çatısı altında birleşmiştir. Geçmişten günümüze oto yedek parça sektöründe hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren sadece Ford marka oto yedek parçaları temin etmektedir.

1990 yılından beri dünyanın çeşitli ülkelerinden her türlü Ford marka oto yedek parçası ithal etmektedir. Merkezimizin İstanbul Aksaray’da olmasının yanı sıra çeşitli bölgelerde depolarımız bulunmaktadır. Ana depomuz Çatalca’da 12.000 m² alan içerisinde 3.000 m² kapalı alanda yedek parçalarımızı stoklamaktayız. Yaklaşık 13000 çeşit ürünümüz stoklarımızda mevcuttur.

1999 senesinden sonra ise dünyanın çeşitli ülkelerine özellikle Almanya, Azerbaycan, İngiltere, İsrail, Kazakistan, Kuzey Kıbrıs, Macaristan, Romanya ve Rusya’ya yedek parça ihraç etmekteyiz.

Ak Sigorta, Atlas Mutuel Sigorta, Axa, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, Koru Sigorta, Sompo Japon Sigorta, Türkiye Sigorta, Ziraat Sigorta gibi köklü sigorta şirketlerinin yedek parça tedarikçiliğini gerçekleştirmekteyiz.


MİSYONUMUZ
Otomotiv yedek parça pazarında, dağıtım zincirinde katma değer sağlamak, iş ortaklarının sektördeki lider konumlarını sürdürmelerine destek olmak, bununla beraber faydalarını korumaktır. Pazarda rekabet edilebilir bir fiyat avantajı ile birlikte yurt içi ve yurtdışı ağında Ford orijinal yedek parça hizmeti sunmaktır.

Ayrıca Ford marka araç sahiplerine, sigorta şirketleri ve tedarikçilerimize ekonomik, dürüst ve güvenli hizmet vermek. Bu hizmetleri teknoloji eşliğinde geliştirmek ve devamlılığını sağlamak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

VİZYONUMUZ
Sürekli gelişen ve kendini yenileyen yedek parça sektöründe siz müşterilerimize uluslararası düzeyde bir hizmet sunmak ve kaliteli ürün anlayışımızla önce müşteri memnuniyetini, en uygun fiyat güvencesini ve devamlılığını koruyan bir lider olmak.

Main Menu